Kde jsem zanechala (nejen) digitální stopu?

Mluvení a psaní mě živí už víc než 10 let.
Mrkněte na pár ukázek mé práce, ať máte představu, jak může naše spolupráce vypadat. Flowee

Po mnoha letech jsem se zase vrátila k novinařině. Pro online magazín Flowee dělám především rozhovory. S lékaři, nutričními terapeuty, psychology a dalšími odborníky, kteří se zabývají oblastí zdravého životního stylu. 


Inspire

Během práce pro agenturu Inspire jsem jako copywriter textovala weby a e-shopy velmi rozmanitých klientů (např. Racio). Ale i celý Inspire web.

Nakladatelství Host

V Hostu jsem měla na starosti kompletní přípravu printové inzerce. Spolu s grafiky jsem tvořila reklamy do novin a časopisů, ale i OOH (billboardy, citylighty, plakáty do knihkupectví atd.). Psala jsem také texty na knižní obálky, články na blog nebo PR články.


Kromě toho jsem také zajišťovala přípravu různých eventů, jako byly knižní křty nebo besedy s autory, které jsem občas i moderovalaLucie Kolaříková, psycholožka


Pro Lucku jsem napsala stovky e-mailů, ať už šlo
o newslettery, nebo maily ke konkrétním kampaním.
Vytvořila jsem i text e-booku a byla součástí marketingového týmu, který spolupracoval na velkém množství prodejních webových stránek.

Časopis Minimalisti

Není moc témat, která jsou mému srdci bližší než minimalismus. Časopis Minimalisti byl projekt pro komunitu podobných nadšenců, kam jsem přispívala velmi otevřenými, osobními a uvolněnými texty. Jeho vydávání už skončilo, ale dodnes na něj vzpomínám jako na místo, kde jsem měla největší tvůrčí svobodu. 

Váš projekt tady může viset taky.

Co napíšu za vás?